Pozitivní ostrůvky 1 (aneb inspirace od dětí na pokračování)

POZITIVNÍ OSTRŮVKY (1)


...tak jsem si říkala kolik pěkných věcí načerpám od dětí...někdy mě pobaví, přinesou aha moment nebo mi pěkně zvednou mandle :)...na rozdíl od nás ještě dokáží kódovat, co je důležité a co už ne...a drží se toho pevně a sebejistě.
Dám Vám příklad. Mnohokrát jsem se dotazovala svého (dosti lenivého) syna, kdy se konečně začne učit do školy (ach ta mateřská zodpovědnost). A víte, co mi odpověděl? "Ale mami, přece si s tím nebudu kazit odpoledne!" Nekazil... odmaturoval... a dostal se na vysokou školu....něco na tom jeho přesvědčení bude...musím odkoukat, jak to dělá :)

Pokud mi přijde slina, síla, chuť a inspirace, budu do pozitivních ostrůvků přidávat své aha momenty s dětmi....třeba potěší i Vás :)

A tady je první příspěvek...

Ve škole jsem od Ellenky dostala obrázek domku. Je podepsaný, takže vím jistě, že patří mně:) Kdo zná můj příběh, ví, že jsem celý život kočovala z místa na místo. Dům nevlastním, ale domov ANO. Je to ten pocit, že nejste sama, že dokážete milovat celým srdcem a že máte místo kam patříte....jestli tenhle pocit znáte, máte něco, co dává Vašemu životu velkou sílu...❤️


Děkuju Ellenko za inspiraci...